Marzena
Lampasiak

stylistka i wizażystka

Marzena Lampasiak - wizażystka i stylistka – absolwentka marketingu politycznego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty Art oraz Akademii Kreacji Wizerunku w Warszawie, uczestniczka licznych kursów. Kształciła się u wielokrotnej mistrzyni Polski i wicemistrzyni świata w makijażu oraz mistrza świata w makijażu profesjonalnym. Wykładowca w Fashion School Poznań. Członek jury podczas wyborów kobiet do wiosennej akcji METAMORFOZY na MAXXA’2010 z Radiem RMF MAXX.

Szkoliła m.in. Straż Pożarną w województwie Wielkopolskim i  Kujawsko-Pomorskim, w tym zarówno rzeczników prasowych jak i komendantów. Trener kreowania wizerunku osobistego w projekcie szkoleń „Weź sprawy w swoje ręce” Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym w Warszawie (relacja z warsztatów w programie Człowiek wśród ludzi w TVP 2). Wizażystka Kadry Narodowej Piłkarskiej podczas sesji do EURO 2012, wyborów Miss Polonia 2008 Ziemi Leszczyńskiej, Miss Świata Parowozów w Wolsztynie, Miss Ławica 2009.

Aktywna działaczka ogólnopolskich i lokalnych przedsięwzięć: Dress for Sucess, I edycji Lejdis na Malcie, Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, Akademii Rozwoju i Przedsiębiorczości czy Festiwalu BOSS. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty, współpracuje ze szkołami instytucjami oraz pomaga indywidualnie kobietom i mężczyznom, w swojej pracy ceni wartość edukacyjną.